Müzik indirmenin en tatlı hali

Tarkan’dan Yeni Albüm ‘’10’’

Tarkan Kimdir?

Tam ismi ile Tarkan Tevetoğlu 1972 yılında doğmuştur. Doksanlı yıllara damga vuran isimlerin başında gelmektedir. Ayrıca Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da kendini tanıtarak başarılarını arttırmıştır. Batı Almanya’da doğan Tarkan ailesiyle birlikte Türkiye’ye geldikten sonra çocukluk yıllarında müziğe karşı büyük ilgi duymuştur. İlk albümü Yine Sensiz’ dir. Albümün içerisinde yer alan Kıl Oldum şarkısı ile birlikte çok iyi bir şekilde yükseliş yapmıştır. İkinci albümünde de Ölürüm Sana ile büyük bir başarı yakalamış olan şarkıcı pek çok şarkısında da adından söz ettirmiştir. Ayrıca pek çok ödül kazanan sanatçı diğer birçok şarkıcı içinde söz yazarlığı yapmıştır. Toplamda dokuz albümü bulunan sanatçı 2017 yılında 10. albümü çıkarıp albüme 10 ismini vermiştir.

Yeni Albüm ‘’10’’

Tarkan’ ın 10. Stüdyo albümü olmasından dolayı 10 ismini alan yeni albüm toplamda 14 şarkıyı bünyesinde barındırmaktadır. 14 şarkılık albümde söz yazarları içerisinde Gülşah Tütüncü, Günay Çoban, Sezen Aksu, Nazan Öncel, Aysel Gürel, Ümit Sayın gibi isimler gelmektedir. Besteciler olarak da genel olarak Tarkan ön planda olsa da yine Nazan Öncel, Ümit Sayın, Ozan Çolakoğlu gibi isimler görülebilmektedir. En son 2016 yılında albüm çıkaran Tarkan bir önceki albümünde olduğu gibi 2017 yılında çıkardığı 10 isimli albümünü de pop şarkılarla birleştirmiştir. Yine çıktığı tarihten bu yana en hit şarkılarına klip çektiği görülmektedir.
Klip çektiği şarkılar içerisinde Yolla yer almaktadır. Hareketli olan şarkıya klip çekmesi de göze çarpan unsurlar arasında gelmektedir. Klibinde dansçıları oynatan şarkıcı, hoş bir klip elde edilmesini sağlamıştır. İnternet üzerinden şarkıya erişmek çok kolay olmaktadır. Ayrıca diğer pek çok şarkı gibi şarkıyı indirmek de mümkündür.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/search?part=snippet&maxResults=20&relatedToVideoId=&type=video&key=AIzaSyABwvwGdHgblucKx1OSqg8hGJdQJ62F6Uk&part=snippet): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /home/kirazmp3/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-10.php on line 268

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.