Müzik indirmenin en tatlı hali

Sokağın içinden bir ses: Gazapizm

Sokakların İçinden Bir Ses: Gazapizm

Son dönemlerde müzik anlamında tercih edilen kişilerden birisi olan ve Hip- Hop ile Rap tarzında öncü isimler arasında gelebilecek yeteneğe sahip Gazapizm farklı şarkıları da sevenleri ile birlikte buluşturma yolunda ilerlemektedir. Hip- Hop ile Rap müziğin harmanlanması ile oluşan şarkıları, bu tarzı seven kişiler tarafından da yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Şarkıların tek bir tarza ait olduğunu söylemek mümkün değildir. Bazı parçaların Hip- Hop, bazılarının ise Rap tarzında olduğu görülebilecektir.

Gazapizm Kimdir?

Gazapizm aslında gerçek ismi olan Anıl Acar’dır ve Elazığ’da dünyaya gelmiştir. 1988 doğumlu olan Anıl Acar sonrasında İzmir’e yerleşmiştir. Önce kendi evinde deneme şarkılar yapmaya çalışmış ve müziğe karşı olan ilgisinden dolayı evde kayıtlar da almaya başlamıştır. Müzikten hiçbir şekilde kopmadan hayatını sürdüren ünlü rapçi, farklı rapçiler ile birlikte de tanışmış ve onlarla birlikte rap yapmaya başlamıştır. Son dönemlerde oldukça ilerlemiş ve rap müziğinde de ismini duyuran birisi haline gelmiştir. Ayrıca ünlü rapçinin pek çok albümü de vardır ve kimi şarkıların da hayata karşı isyan şeklinde olduğu bilinir.

Gazapizm Albümleri

Anıl Acar, rap dünyasında son dönemlerde daha çok tutunmaya başlamış olan bir isimdir. Rap müziğinin yavaş yavaş unutulduğu bir dönemde albüm yapmaya çalışmasından kaynaklı olarak ilk çalışmalarında pek başarılı olamamıştır. Rapçinin pek çok albümü vardır. İlk albümünü 2006 yılında Az Kaldı ismi ile çıkarmıştır. Bu albümü de Gardiyan ile birlikte piyasaya sürmüştür. 2008 yılında yeniden Gardiyan ile ortal bir albüm olan Kan Değil Katran albümünü çıkarmıştır. 2014 yılında da Yeraltı Edebiyatı isimli albümünü çıkarmış olan rapçinin en çok dinlenen parçası Youtube üzerinden yayınlanmıştır. Parçanın ismi de Heyecanı Yok’tur ve 23 milyon kişi tarafından dinlenmiştir.

 

Gazapizm’in son şarkısı ve Sıfır bir isimli internet dizisinde yer alan İsminizi istiyorlar şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.