Müzik indirmenin en tatlı hali

Sinan Akçıl yeni single İyi Değilim

Sinan Akçıl’dan Yeni Şarkı

Ferah Zeydan ile birlikte düet yapan Sinan Akçıl İyi Değilim adlı şarkısını Netd Müzik tarafından çıkarmıştır. 20 Ekim tarihinde yayınlanan şarkı 10 milyon kişi tarafından izlenmiş ve Sinan Akçıl hayranları tarafından da beğenilere karşılanmıştır. Ayrıca şarkının Yüzyıl’ın Aşkı albümünde yer alması da bilinmektedir.

Sinan Akçıl Kimdir

Sinan Akçıl 1982 yılında Hollanda’da doğmuştur şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Aynı zamanda pop müziği alanında da şarkılar üretmektedir. 2011 yılından günümüze kadar pek çok şarkı yapmıştır. Bununla birlikte müziğe çok küçük yaşlarda başlayan Akçıl, İzel, Enbe Orkestrası, Candan Erçetin, Yaşar, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Kutsi, Petek Dinçöz gibi pek çok şarkıcı ile birlikte de çalışma imkanı bulmuştur. Ayrıca Hadise’nin Eurovizyon’a katıldığındaki seslendirdiği Düm Tek Tek şarkısını da Sinan Akçıl yazmıştır. Hande Yener’in ilk çıkardığı Hande’ye Neler Oluyor albümündeki tüm şarkılarda yine Sinan akçıl’a aittir. Pek çok şarkıcı ile birlikte çalışması kendisinin daha fazla duyulmasına imkan tanımıştır.

Sinan Akçıl’ın Albümleri

Sinan Akçıl’ın toplamda 10 adet albümün bulunmaktadır. 2011 yılında Kalp Sesi ile ilk albümünü yayınlamıştır. 2012 Karnaval, 2013 Kapı, 2014 Tabi tabi/ Hatırlasana, 2015 Best Of Aşk/ Ayıp Yani, 2016 Binbir Gece/ Şarttır/ Başka Şansın Yok albümlerinin isimleridir. Bunun yanı sıra video klipleri de bulunmaktadır. Ödülleri arasında 2008 Kadir Has Üniversitesi En Has albüm- Aşk Hiç Bitmez ile kazanmıştır. yine 2008 yılında MUYAP’tan iki farklı ödüle layık görülmüştür. 2010 yılında Avrupa İşadamları Derneği’nde yılın müzik adamı seçilmiştir. 2011 yılında Siyaset dergisi ödüllerinde yılın müzik adamı ödülünü almaya hak kazanmıştır. Günümüzde de yine en çok dinlenen erkek sanatçılar içerisinde yer aldığı görülmektedir.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/search?part=snippet&maxResults=20&relatedToVideoId=&type=video&key=AIzaSyBhbOCzfzU57iCBZgiC-yF742bgcWzSCfk&part=snippet): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /home/kirazmp3/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-10.php on line 268

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.