Müzik indirmenin en tatlı hali

Sıla Himaye Albümü Yayınladı

Sıla Gençoğlu Kimdir?

1980 yılında Denizli’de Doğan Sıla Gençoğlu, şarkıcı, besteci ve aynı zamanda da söz yazarlığı yapmaktadır. Sahne çalışmalarına İzmir’de başlayan Gençoğlu İzmir’de ses eğitimi üzerine çalışmıştır. Pek çok ünlü olan şarkıcıya besteler hazırlamıştır. Bu ünlü şarkıcılar arasında Emel Müftüoğlu ve Kenan Doğulu da gelmektedir.Ayrıca Gençoğlu, Kenan Doğulu için backvokallik de yapmıştır. İlk albümü ‘’Sıla’’ ile birlikte büyük bir çıkış yaptığı görülmektedir. 2007 yılında çıkan bu albümden sonra daha da ses getiren albümlerinden birisi için hazırlıklara başlamış ve 2009 senesinde İmza adlı albümünü çıkarmıştır. Diğer albümleri de Konuşamadığımız Şeyler Var (2010), Vaveyla (2012), Yeni Ay (2014), Mürekkep (2016), Heybeden Şarkılar (2017)’ dir.
Genel olarak pop tarzda müzik yapan şarkıcı, rock ya da jazz ile birlikte harmanladığı parçalara da sahiptir. Genel olarak sesi ile gündeme gelen şarkıcı, aşk hayatı ile de uzun süre konuşulmaktadır. Ayrıca Sıla- Töre isimli albümünü Sezen Aksu ile birlikte ortak hazırladığını da söylemek gerekmektedir. Usta şarkıcı olan Sezen Aksu ile birlikte oluşturduğu bu albüm sayesinde geniş kitlelere yayılmış ve çok kişi tarafından bu albüm beğeni ile dinlenmiştir. Konuşamadığımız Şeyler Var albümü ise D&R’ da en çok satan albümler listesinin başına yerleşmiştir. Bir sene boyunca da devam etmiştir.

Yeni Albüm Himaye

Severek dinlenen Sıla Gençoğlu yeni bir albüm için hazırlıklara başladığını belli etmişti. Şimdiki yeni albümüne ise Himaye ismi veren Gençoğlu, en çok dinlenen şarkıcılar arasında yeniden yer almaya başlayacak denebilir. Albümün parça isimlerine bakılacak olursa; Anahtar, Başka Şarkı, Beter, Ağla Halime, Çok Aşığın Var Diyorlar, Esmer, Beyaz Giyme, Üzüldüğün Şeye Bak, Yıkılmadan Duvar gibi parçalardan oluşmaktadır.

Sıla’nın yeni albümünün çıkış parçası olan (aslında çıkış parçası değil ama yöneticinizin albümde beğendiği en çok şarkı eheheh 🙂 ) Üzüldüğün Şeye bak şarkısını sizlerle yayınlamak istiyoruz.

Hüzünlüyken, neşeliyken her daim dinlenecek bir şarkı olduğuna bahse girebilirim.

İşte karşınızda Sıla – Üzüldüğün şeye bak


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.