Müzik indirmenin en tatlı hali

Oğuzhan Koç’dan “Bulutlara Esir Olduk”

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç oyunculuğuyla bilinse de günümüzde müzikleriyle sevenleri tarafından beğenilerek dinlenmeye başlamıştır. Genel olarak pop tarzı şarkılar yapması da geniş kitlelerin beğendiği tarzda müziklere sahip olmasını imkan kılar. 2017 yılından beri etkin olan kişilerden birisidir.

Oğuzhan Koç Kimdir

Oğuzhan Koç 1985 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Bursa Devlet Konservatuarı’nda müzik bölümü okuduktan sonra müziğe olan ilgisini keşfetmiş ve bununla birlikte de sonraki dönemlerde farklı türde şarkılar yapmıştır. İlk olarak BKM oyuncusu olarak tanıdığımız Oğuzhan Koç, Neşeli Hayat filminde de rol almıştır. BKM’den sonra tamamen müziğe yönelmiş olan Koç, ilk olarak Gül ki Sevgilim adlı şarkısını Ferhat göçer’e verdikten sonra kendisine müzik alanında daha da tanışmış ve Gülben Ergen’in Uzun Yol şarkıları ile birlikte sevenlerine besteciliği yanı ile ulaşmaya çalışmıştır. Sonrasında farklı filmlerde de rol almaya devam etmiştir Tiyatro alanında Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde bulunduktan sonra farklı filmlerde de oynamıştır. Neşeli Hayat 2009, Çok Film Hareketler Bunlar 2010, Yol Arkadaşım 2017 gibi filmlerde oynayan Oğuzhan Koç Bana Baba Dedi adlı dizide Kaan rolünü gerçekleştirmiştir. Ayrıca 3 Adam ve O Ses Çocuklar gibi farklı programlarda da yer almıştır. Farklı televizyon reklamlarında da bulunan Oğuzhan Koç, Çok Film Hareketler bunların yazar ekibinde de bulunmuştur.

Oğuzhan Koç Albümleri

Oğuzhan Koç pop tarzı müzikler yapmaktadır. Bununla birlikte Gülben Ergen ile birlikte düet yaptıktan sonra müzik alanında kendini daha fazla duyurmaya başlamıştır. Aşkla Aynı Değil şarkısı ile gündemde kalmaya başlayan Oğuzhan Koç, Bulutlara Esir Olduk single’ını 2016 yılında çıkarmıştır. Küsme Aşka, Vermem Seni Ellere adlı singellerini de 2017 yılında çıkardığı görülmektedir. Günümüzde de pop müzik alanında en çok dinlenen isimlerden birisi olmaktadır.

Oğuzhan Koç’un bu harika single şarkısı ve harika klibi izlemek için aşağıdaki alandan bulabilrsiniz 🙂


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.