Müzik indirmenin en tatlı hali

Mustafa Ceceli “Simsiyah” isimli albüm ile döndü

Mustafa Ceceli’den Yeni Albüm: Simsiyah

Mustafa Ceceli’nin son albümü toplamda 5 şarkıdan oluşmuştur. Bununla birlikte Simsiyah ismini verdiği şarkısı da albümün kapak ismi halindedir. Bunun haricinde Geçti O Günler, Ne Var Aşktan, Vurulmuşum gibi şarkıları da albümün içerisinde yer almaktadır. Şimdiden Simsiyah şarkısı 600 bin kişi tarafından dinlenmiştir. Aralık ayında çıkan şarkının pek çok kişi tarafından da dinleneceği bilinmektedir.

Mustafa Ceceli Kimdir

Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980 tarihinde Ankara’da dolmuş olan şarkıcı aranjör ve albüm yapımcısıdır. Müziğe küçük yaşlarda ilgi duymasından sonra Enbe Orkestrası’nda konuk sanatçı olarak ismini 2007 yılında duyurmuştur. İlk single’ı Limon Çiçekleri ismindedir. Bunun yanı sıra piyano, klavye, bateri, darbuka, gitar, ud ve perküsyon gibi çalgılara kullanabilmektedir. Kariyerinde hızlı bir şekilde yükselen Ceceli, pek çok ünlü isimle birlikte de çalışmıştır. Bu ünlü isimlerin içerisinde Tarkan, Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Ozan Doğulu da gelmektedir. Pek çok albümü bulunan Ceceli yeni albüm ile de sevenleri ile tekrar buluşmuştur. Bunun yanı sıra pek çok ödül de kazanmıştır. Kazandığı ödüller de ilk olarak 2008 yılında PowerTürk müzik ödülleri görülmektedir. En iyi çıkış yapan video- Karanfil ile birlikte bu ödülü kazandığı görülür. 2008 yılında 35 Altın Kelebek ödüllerinde en iyi çıkış yapan solist ödülünü kazanmıştır. Bunun yanısıra 2010 yılında, 2011 yılında, 2012 yılında ve 2013 yılında da pek çok ödül kazanmıştır. 2016 yılında Moon Life dergisi ödüllerinde yılın en iyi pop erkek sanatçısı ve yılın en iyi albümü- Aşk için Gelmişiz ödüllerini kazanmıştır.

Mustafa Ceceli’nin Albümleri

2009 yılında Mustafa Ceceli albümünü yayınlamış, 2012 yılında Es, 2014 yılında Kalpten albümlerini yayınlamıştır, 2015 yılında Aşk İçin Gelmişiz ve son olarak 2017 yılında da Zincirimi Kırdı Aşk albümlerini dinleyicileriyle buluşturmuştur.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.