Müzik indirmenin en tatlı hali

Mor ve Ötesi’nin Son Şarkısı: Melekler Ölmez

Mor ve Ötesi’nin Son Şarkısı: Melekler Ölmez

Eurovision şarkı yarışmasında da 2008 yılında ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden Rock müziği grubu Mor ve Ötesi son şarkısı olan Melekler Ölmez ile müzik platformlarında ciddi bir dinlenme sayısına imza atmıştır. Mor ve Ötesi’nin diğer pek çok albümünde olduğu gibi prodüktör olan Tarkan Gözübüyük ile birlikte çalışmışlardır. Netd Müzik tarafından Youtube üzerinden yayınlanan klip ve müzik, bu müzik platformunda 1,5 milyon dinleyici tarafından dinlenmiştir. Şarkının aynı zamanda albüm ismi ile birlikte aynı olduğunu da söylemek gerekmektedir.

Mor ve Ötesi Kimdir?

Mor ve Ötesi, 1995 yılında kurulmuş olan bir müzik grubudur. Grubun üyeleri de Harun Tekin başta olmak üzere, Kerem Özyeğen, Burak Güven, Kerem Kabadayı’dır. İlk albümü Şehir ismi ile 1995 yılında çıkarılmış olan albüm, bugünde de olduğu gibi alternatif rock tarzında olan parçaları bünyesinde taşımaktadır. 1999 yılında ünlü İngiliz alternatif rock grubu olan Placebo’nun ön grubu olarak İstanbul’da sahne almışlardır. Bu durum da grubun isminin daha çok duyulmasını sağlamış olan bir unsurdur. Şimdi de aynı tarzda parçalar yapmaya devam etmektedirler.

Mor ve Ötesinin tüm albümleri

İlk albümü 1995 yılında çıkan alternatif rock grubu Mor ve Ötesi, ilk albümüne Şehir ismini vermiştir. 1999 yılında ikinci albümünü yayınlayan grup, albüm kapağına Bırak Zaman Aksın ismini vermişler ve bu dönemde ismini biraz daha iyi duyurmuştur. Gül Kendine (2001), Yaz (2003), Dünya Yalan Söylüyor (2004), Büyük Düşler (2006), Başıbozuk (2008), Masumiyetin Ziyan Olmaz (2010), Loveliest Mistake (2010), Güneşi Beklerken (2012), Dünya Yalan Söylüyor 20. Yıl Özel Plağı (2016), Anlatamıyorum (2016), Melekler Ölmez (2016), diğer albümleri arasındadır.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.