Müzik indirmenin en tatlı hali

İzmir Marşı’nı birde böyle dinleyin

İzmir Marşı

İzmir marşı sevilerek dinlenen türküler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte son olarak Haluk Levent’in seslendirmiş olduğu İzmir Marşı türküsü de sevilerek dinlenmektedir. Youtube üzerinde yayınlanan videonun 13 milyon kişi tarafından dinlendiği görülebilmektedir. Haluk Levent’in kendi video kanalı üzerinden bağlantının yayınlanmış olduğu da görülebilmektedir. Ayrıca Haluk Levent haricinde pek çok sanatçının da bu marşa hayat verdiği görülebilmektedir.

Haluk Levent’in seslendirmiş olduğu İzmir Marşı’nın 2017 yılında 18 Mart Çanakkale Zaferi için yorumladığı da bilinmektedir. Pek çok kişi tarafından hayranlık ile dinlenen türkünün, diğer müzik platformlarında da yer aldığı görülebilmektedir. İstenirse indirme seçenekleri sayesinde, her yerde dinlemek de mümkün olabilmektedir.

Haluk Levent Kimdir

Elfida, Bir Gece Vakti gibi pek çok sevilen şarkıya hayat veren Haluk Levent, Adana’da 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Müziğe küçük yaşlarda ilgi duyup bu alana yöneldiği de görülmektedir. Rock müziği alanında pek çok eser veren sanatçının pek çok da albümü olduğu görülebilmektedir. Ayrıca pek çok ödül kazandığı da söylenmelidir. Son olarak İzmir Marşı’na hayat veren ve oldukça beğenilen Haluk Levent, yaptığı yardımlar ile de medyada yer almaya başlamıştır. 1992 yılından beri müzik piyasasında olan ve severek dinlenen isimlerden birisi haline gelen Levent, Yollarda isimli albümü ile geniş kitlelere ulaşıp tanınmaya başlamıştır. Sonrasında diğer albümlerini de sıra ile çıkarıp müzik alanında kendini daha çok sevdirmeye başlamıştır.

Haluk Levent Albümleri

Haluk Levent ilk olarak Yollarda isimli albümünü çıkarmıştır. 1993 yılında çıkan bu albümün Prestij Müzik tarafından kayda alındığı da görülmektedir. 2001 yılında çıkardığı Kral Çıplak isimli albümü de beğenilerek dinlenmektedir. Son olarak Dostane isimli albümünü 2014 yılında yayınlayan Levent, farklı şehirlerde de konser turnelerine çıkmaktadır.

 


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.