Müzik indirmenin en tatlı hali

Işın Karaca’ dan Yeni Albüm: Eyvallah

Işın Karaca Kimdir?

1973 yılında Londra’da Doğan Işın Karaca gerçek adı ile Işın Funda büyük Karaca’ dır. Londra’da tiyatro okumasına rağmen yine de müzik hayatını bu dönemlerde de sürdürmüştür.İlk müzik grubu olan Panik Atak grubu albüm çıkaramasa da yine de Işın Karaca’nın kendini müzik anlamında görmesine yardımcı olmuştur. Bir dönem Yıldız Tilbe’nin vokalistliğini yapmış, ayrıca Sezen Aksu’nun da vokalistliğini üstlenmiştir. Bu gibi ünlü isimlerle çalışması kendisini daha da geliştirmesine yardımcı olmuştur. İki defa Eurovision Türkiye elemelerine katılmış olan sanatçı 2000 yılında 7. sırada yer almıştır. 2000’ li yıllarda yine Sezen Aksu’nun vokalistliğini devam ettirmiştir. 2001 yılında ilk albümünü çıkaran sanatçı Anadilim Aşk ile birlikte kendini kanıtlayan sanatçılar arasına girmiştir. 2004 yılında İçinde Aşk Var, 2006 yılında Başka, sonrasında Uyanış, Arabesque, Arabesque 2 gibi albümler ile birlikte müzik piyasasına iyi bir şekilde girme imkanı sağlamıştır. 2016 yılında çıkardığı Güzelim albümü bulunmaktadır.

Karaca’ nın Yeni Albümü

Eyvallah ismini verdiği albümü ile müzik piyasasında üst sıralara tırmanan şarkıcı, yine başarılı bir iş çıkarmıştır. Pek çok program ile çok kolay bir şekilde dinlenme imkanına sahip olan şarkı, Youtube üzerinden de elde edilebilmektedir. Ayrıca bazı programlar sayesinde müziği indirmek de mümkün olabilmektedir. Müzik indirmek isteyen kişiler, Youtube Mp3 Dönüştürücü programı sayesinde Youtube üzerinden kopyalanacak olan bağlantı linki ile şarkıyı telefon ya da bilgisayarlarına indirebilmektedirler. Bunun dışında yine şarkı indirmek için Google Play üzerinde yer alan müzik indirme programlarından iyi olan birisi seçilebilir. Ayrıca şarkıyı indirmeden dinlemek isteyen kişiler, Spotify, Fizy ya da Soundcloud gibi müzik programlarına başvurabilir ve müzik keyfini çıkarabilirler.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/search?part=snippet&maxResults=20&relatedToVideoId=&type=video&key=AIzaSyBqcteWC2mpxV8kmMXuUAXyNH8T6YLtw7U&part=snippet): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /home/kirazmp3/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-10.php on line 268

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.