Müzik indirmenin en tatlı hali

İsimsizler Dizisi Müzikleri

İsimsizler Dizisi Müzikleri

İsimsizler dizisi son dönemde gerek senaryo, gerekse de dizi müzikleri ile birlikte adını duyurmaya başlamıştır. İsimsizler albümü dizi ile aynı ismi taşımakta ve toplamda on bir şarkıdan oluşmaktadır. Bu albüm içerisinde en çok bilineni dizi ismi ile aynı olan parçadır. Bunun haricinde Jenerik Dizi Müziği, Türk Kanı (Er Turan), Şehit Mektubu, Eledim Eledim (Asker Türküsü), Görev, İsimsizlerin Türküsü, Allı Turnam, Aslanlar, Dayı (Osman Paşa), Cenaze ve Ana Tema gibi parçalara da sahiptir. Ayrıca İsimsizler dizisinin Er Turan isimli parçası müzik platformlarında da yer alan bir parça olmaktadır.

İsimsizler Dizisi

Mart 2017’de ilk bölümünün yayımlandığı dizi, ilk bölümünden bu yana en çok sevilen diziler arasında yerini almıştır. Dizi müziklerinden dolayı da beğenilen dizilerden birisi olmaktadır. 2 sezondan oluşan dizi, toplam 27 bölüme sahiptir. Aksiyon türünde olan İsimsizler dizisi Es Film ve Barakuda Film yapım şirketine sahiptir. Konya’da çekilmiş olan dizinin Kanal D tarafından gösterildiği de bilinenler arasında gelmektedir. Mstafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap gibi isimler dizinin senaristliğini yapmıştır. Ayrıca Ayça Mutlugil’in 7 Numara gibi dizilerde de oyunculuk geçmişinin olduğu bilinmektedir.

İsimsizler Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Dizinin aksiyon tarzda Türkiye’de çekildiği bilinmektedir. Genel olarak dizide vatan millet bilincinin anlatıldığı ve Fatih isimli karakterinin çevresinde olayların döndüğü görülmektedir.

Dizinin oyuncuları genellikle bilinen kişilerden oluştuğu görülmektedir. Oyuncular arasında Taner Ertürkler, Uğur Güneş, Bülent Alkış, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici gibi kişiler yer almaktadır. Ayrıca dizinin açılış müziği de en çok sevilen parçalardan birisi olan Er Turan- Türk Kanı ile yapılmaktadır. Dizinin 2017 yılında sona erdiği bilinir.

İsimsizler Dizisi jenerik müziğini aşağıdan dinleyebilirsiniz


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.