Müzik indirmenin en tatlı hali

İrem Derici’den yeni single!

İrem Derici – Bazı Aşklar Yarım Kalmalı dinle

İrem Derici’nin sevenleri tarafından merakla beklenen son şarkısı tüm müzik platformlarında yerini almış durumda. Youtube üzerinde de yayınlanan Bazı Aşklar Yarım Kalmalı parçası 31 milyon dinleyiciye ulaşmıştır. Netd Müzik tarafından paylaşılan şarkının, sözleri Ayla Çelik’e aittir. Müziğin de Gökhan Tepe’ye ait olduğu parçanın düzenlemesi Erhan Bayrak tarafından yapılmıştır. Klibin Umut Eker tarafından yapılan şarkının aşk şarkısı olduğu görülmektedir. 2017 yılının Kasım ayında çıkan şarkı, müzik eleştirmenleri tarafından da tam not almayı başarmıştır.

İrem Derici Kimdir

Türk pop müziği şarkıcılarından birisi olan İrem Derici, 1987 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Son dönemde sağlık sorunları ile gündeme gelen şarkıcının yeni ürettiği şarkılar da sevenleri tarafından oldukça beğenilmiştir. Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı şarkısı ile geniş kitlelere ulaşan Derici, son olarak Bazı Aşklar Yarım Kalmalı parçasını seslendirmiştir. Youtube üzerinde olduğu gibi diğer müzik platformlarında da parçanın yer aldığı görülebilmektedir.

İrem Derici’nin Albümleri

Türk pop müziğinin kadın sanatçıları içerisinde sevilerek dinlenen İrem Derici ilk olarak 2012 yılında Bensiz Yapamazsın adlı single’ını çıkarmıştır. 1 sene sonra yayınladığı iki albüm ile birlikte daha da geniş kitlelere ulaştığı da görülmektedir. 2013 yılında Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı ve İki adlı maxi single’ını sevenleri ile buluşturmuştur. 2014 yılında peş peşe 3 albüm çıkaran sanatçının singleleri sırası ile; Neredesin Sen, Kalbimin Tek Sahibine ve Üç’tür. 2015 yılında da Değmezsin Ağlamaya ve Aşk Eşittir Biz albümlerini yayınlamıştır. 2016’da Dantel, 2017 yılında da Tektaş isimli albümlerini pek çok müzik platformlarında da yayınlamış olduğu görülmektedir. Son dönemlerde de en çok sevilen kadın pop şarkıcıları içerisinde yer almaktadır.

 


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.