Müzik indirmenin en tatlı hali

İlyas Yalçıntaş’tan: İçimde ki duman albümü

İlyas Yalçıntaş İçimdeki Duman Albümü Yayınlandı

İlyas Yalçıntaş’ın İçimdeki Duman şarkısı Netd müzik tarafından yayınlanmıştır. 2016 yılında yayınlanan şarkı pop müziği tarzında olup 99 milyon kişi tarafından dinlenmiştir. Farklı bir sese sahip olan İlyas Yalçıntaş sevenleri tarafından da yoğun bir şekilde dinlenen isimler arasında gelmektedir. Türk pop müziğinde YouTube üzerinden fazlaca dinlenen bir şarkıya sahiptir. Genel olarak şarkıda aşktan bahsettiği de görülmektedir.

İlyas Yalçıntaş Kimdir

İlyas Yalçıntaş 1989 yılında Erzincan’da donmuş olan şarkıcıdır. Aynı zamanda besteci ve şarkı sözü yazarlığı yapmaktadır. Gitar çalabilen Yalçıntaş, ilk single’ı olan İncir’i ve ikinci single’ı olan Olmazsa olmazımsın ile birlikte geniş kitlelere ulaşma imkanı bulmuştur .Aşk Adam seçiyor ilk albümüdür. İncir adlı single çalışması ile birlikte de Enbe Orkestrası ile birlikte çalışma şansını bulması kendini daha fazla tanıtmasını sağlamıştır. Bununla birlikte farklı tarzda bir müzik yapması da sevenleri tarafından yoğun bir ilgiyle dinlenmesine sebebiyet vermektedir.

İlyas Yalçıntaş Albümleri

İlk olarak Olmazsa Olmazımsın ve İncir olmak üzere iki single’a sahiptir. Aşk Adam seçiyor ilk albümüdür. içimdeki Duman adlı albümü de 2016 yılında yayınlamıştır. İncir, Olmazsa Olmazımsın, Nefes, içimdeki Duman, Bu Nasıl Veda adlı şarkılarının da kliplerinin bulunduğunu söylemek mümkündür. Tüm şarkılarını YouTube üzerinden gayet kolay bir şekilde erişme imkânına sahip olmak mümkündür. Ayrıca 3 adet ödülü de bulunmaktadır. 2015 yılında 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en iyi çıkış yapan solist ile birlikte ödülü almaya hak kazanmıştır. 2016 yılında 3. En Moda dergisi ödüllerinde yılın en çok istek alan şarkısı- İncir, yine 2016 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi medya ödülleri en iyi cover şarkı- Nefes ile birlikte ödül almıştır.

İlyas Yalçıntaş’ın bu albümünün çıkış şarkısı olan Gel be gökyüzüm şarkısını sizlere öneriyor ve dinlemeniz içinde aşağı yerleştiriyoruz 🙂
Hadi keyifli dinlemeler 🙂


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.