Müzik indirmenin en tatlı hali

Hakan Altun ve Bengü’den Harika Şarkı: Sanki

Yeni single şarkı: Sanki

Hakan Altun ve Bengü’nün birlikte düet yaparak oluşturdukları sanki şarkısı Netd müzik tarafından yayınlanmıştır. 2017 tarihinde yayınlanan bu müzik şimdiden 67 milyon kişi tarafından beğenilerek dinlenmiştir. İki farklı yorumum bir araya gelmesiyle birlikte bambaşka bir şarkının ortaya çıkması da Bengü ve Hakan Altun’un sevenleri tarafından büyük bir takdirle karşılanmıştır. Albüm Altınçağ tarafından çıkarılmıştır. Bununla birlikte her iki sanatçının genel olarak yoğunlaştıkları müzik türü gibi pop şarkı olarak oluşturulmuştur.

Hakan Altun ve Albümleri

13 Ağustos 1972 yılında İstanbul’da doğmuş olan Hakan Altun şarkıcıdır, aynı zamanda Arabesk fantazi Türk Sanat Müziği Türk Halk Müziği gibi pek çok tarzda da müzik türünde yoğunlaşmıştır. Ud ve cümbüş çalabilen sanatçı pek çok albümlere sahiptir. ilk şarkısı Hani Bekleyecektin ile birlikte asıl olarak üne kavuşmuştur. Bununla birlikte pek çok albümünün bulunduğunu söylemek de mümkündür. Ağlamak Yok Yüreğim, Nefesimsin, Hediye, Küstüm Aşklara, Tercihimdir, Aşk Lütfen Gel gibi pek çok albümü bulunmaktadır. En son albümünü de 2015 yılında çıkarmıştır.

Bengü ve Albümleri

Bengü 1979 yılında İzmir’de doğan Bir pop şarkıcısıdır. Aynı zamanda söz yazarlığı, bestecilik ve yapımcılık da yapmaktadır. Serdar Ortaç, Yalın ve Emre Aydın gibi isimlerle çalışan Bengü İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile çok Küçük yaşlarda tanışmıştır. Aynı zamanda Kenan Doğulu’ya da vokallik yaptıktan sonra kendini daha da tanıtmıştır. Müzik alanında iyi bir şekilde ilerleme kaydeden Bengü’nün pek çok albümü vardır. Albümleri arasında Hoşgeldin 2000, Bağlasan Durmam 2005, Taktik 2007, Gezegen 2008, İki Melek 2009, Sırada Sen Varsın 2014, dört dörtlük 2011, Anlatacaklarım Var 2012, İkinci Hal 2014 Altınçağ 2017 bulunur.

Hakan Altun ve Bengü’nün harika şarkısı Sanki’yi sitemizden dinleyebilirsiniz, iyi dinlemeler 🙂

 


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.