Müzik indirmenin en tatlı hali

Gripin’den Yeni Albüm: Nasılım Biliyor Musun?

Gripin’den Yeni Albüm: Nasılım Biliyor Musun?

Genellikle genç kitle tarafından da beğenilerek dinlenilen Gripin grubu son albümünü Nasılım Biliyor Musun şarkısı ile birlikte yayınlamıştır. Albümde toplamda 10 şarkı bulunur. Bununla birlikte albüme ismini veren Nasılım Biliyor Musun şarkısı da YouTube üzerinden yayınlandığı günden beri 1 milyon kişi tarafından dinlenmiştir. Albümde diğer bulunan şarkılar Acemisiyim Mutluluğun, Elini Korkak Alıştırma, Hiç Utanmadan, Nasip Diye Yazdı Katip, Gündüzüm Seninle, Beni Boş Yere Yorma, Bir Sebep Söyle Bana, Avaz Avaz, Sor Bana Sor olmaktadır.

Gripin Kimdir

Gripin 1999 yılında kurulan ve genellikle alternatif Rock şarkıları yaptığı için alternatif Rock türünde de bilinen bir müzik grubudur. Kurulduğu günden beri pek çok kişi tarafından dinlenen grup vokalistliğini Birol Namoğlu üstlenmiştir. Farklı bir ses tarzına sahip olmasından dolayı grubun en çok sevilen üyeleri arasında gelir. Bununla birlikte Evren gülçığ, Arda İnceoğlu, Murat Başdoğan, İlker Baliç de diğer grup üyeleri arasında yer almaktadır. Birol Namoğlu lisede müziği olan ilgisinden dolayı lise grubunda yine vokalist diye üstlenmiştir. Sonrasında yarışmaya katılarak birinci olmalarından dolayı müziğe olan ilgisi daha fazla artmış ve Gripin grubunun kurmuştur. İstanbul’da kurulan grubun Avrupa Müzik tarafından albümleri oluşturulmaktadır.

Gripin’in Albümleri

ilk olarak 2004 yılında Hikayeler Anlatıldı albümü ile geniş kitlelere ulaşan Gripin, 2005 yılında hikayeler anlatıldı 2. Baskı ile birlikte yine müzik dünyasına hızlı bir şekilde tırmanmıştır. 2007 yılında Gripin albümüne çıkarmış ve 2010 yılında M.S. 05 03 2010 adlı albümünü oluşturmuştur. 2012 yılında da Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar ile birlikte daha fazla kişi tarafından dinlenmeye başlamıştır. En son albümü de Nasılım Biliyor musun’dur. Bununla birlikte beş farklı ödül alan grup en iyi çıkış yapan ve en iyi grup gibi ödülleri almıştır.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/search?part=snippet&maxResults=20&relatedToVideoId=&type=video&key=AIzaSyC_7L6icA62LFy6uX8oiF_bbQdyPtLC6OI&part=snippet): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /home/kirazmp3/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-10.php on line 268

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.