Müzik indirmenin en tatlı hali

Feride Hilal Akın ve Yalından sürpriz düet

Feride Hilal Akın ve Yalından Ortak Şarkı: Meleklerin Sözü Var

Akustik bir parça olan Meleklerin Sözü Var isimli parça, Yalın tarafından 2004 yılında piyasaya sürülmüş albümünden bir şarkı olmaktadır. 2017 yılında da Feride Hilal Akın ile birlikte Meleklerin Sözü var şarkısının tekrar yalın ile birlikte seslendirildiği görülmektedir. Youtube üzerinden yayınlanan şarkının hem Feride Akın, hem de Yalın sevenleri tarafından tam not aldığı da görülebilmektedir. Feride Hilal Akın üzerinden Youtube üzerinden paylaşılan bu parçanın, şimdiden 200 bin kişi tarafından dinlendiği ve pek çok kişi tarafından da indirildiği görülebilmektedir. Akustik olması yönü ile daha çok beğendildiğini söyleyen farklı yorumlar da platformlar üzerinde yer almaktadır.

Yalın Kimdir?

30 Mart 1980 yılında dünyaya gelen Yalın, ilk şarkısından sonra üne kavuşmuştur. Zalim şarkısı ile (2004) üne kavuşan Yalın, tam adı ile Hüseyin Yalın’dır. Zalim adlı şarkısının Ellerine Sağlık isimli ilk albümünde yer aldığı da görülebilmektedir. Sadece Youtube üzerinde 15 milyon tıklanma sayısına ulaşan şarkının, Yalın severler tarafından en çok beğenilen şarkı olduğu da söylenmektedir.

Çok küçük yaşlarda müziğe karşı ilgi gösteren pop şarkıcısı, söz yazarlığı haricinde iyi derecede gitar da bilmektedir. Gitar derslerini de alması ile birlikte, gitar konusunda da kendini geliştirmiş ve hem gitar çalıp hem de şarkı söylemeye başlamıştır. Genellikle yazdığı şarkıları, kendisinin çaldığı gitar ile de bütünlük oluşturduğunu görebilmekteyiz.

Yalın Albümleri

İlk albümünü Ellerine Sağlık ismi ile 2004 yılında yayınlayan Yalın, 2005 yılında Bir Bakmışsın isimli albümünü çıkarmıştır. 2007 yılında Her Şey Sensin, 2009 Ben Bugün 2012 Sen En Güzelsin albümlerini piyasaya sürdükten sonra, günümüze en yakın ve son albümü olan Bayıla Bayıla albümünü ortaya koymuştur.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.