Müzik indirmenin en tatlı hali

Ferhat Göçer “Günah” Albümü ile döndü

Ferhat Göçer’in Yeni Albümü: Günah

Ferhat Göçer 26 Ekim tarihinde yayınlanan Günah şarkısını YouTube üzerinden 6 milyon kişi tarafından beğenilerek dinlenmiştir. Ferhat Göçer’in bu şarkısı Volga Tamöz ile birlikte seslendirilmiş, ayrıca şarkının Netd müzik tarafından yayınlandığı bilinmektedir. Şarkının düzenlemesini Volga Tamöz yapmıştır. Bununla birlikte YouTube üzerinde yayınlanan klip Ercan Şencan tarafından çekilmiştir. Ayrıca mix masteringini Tarık Ceran üstlenmiştir. Klibin Ortaköy’de gece kulübünde çekildiği ve çekimlerinde 24 saat sürdüğü bilinmektedir. Sanat yönetmenliğini ise Tude Berberoğlu gerçekleştirilmiştir.

Ferhat Göçer Kimdir

Ferhat Göçer son dönemlerde en çok sevilen şarkıcılardan birisi olmuştur. 11 Mayıs 1970 tarihinde bir ilk Bilecik’te doğan Ferhat Göçer, ailesinin mesleğinden dolayı çocukluğunun çok uzun bir dönemini bir İzmit’te devam ettirmiştir. Bununla beraber İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan bölümünden mezun olmuştur. Devlet Opera ve Balesi’nde 2 yıl sözleşmeli bir şekilde görev yapmıştır. Asıl mesleği doktor olan ve İstanbul’a döndüğünde de genel cerrah olarak göreve başlayan Ferhat Göçer aynı zamanda şarkıcılığa büyük bir ilgisi olduğu için bir yandan da konserlerini yapmaktaydı. ilk albümünü 2005’te yayınlayan şarkıcı beğenilerek dinlenmiş ve geniş kitlelere ulaşmıştır. İlk albümünü kendi ismiyle yayınlanmıştır. Bununla birlikte şarkıları da pek çok müzik platformunda yer almaktadır.

Ferhat Göçer’in Albümleri

Ferhat Göçer’in pek çok ödülü de bulunmaktadır. 2007 yılında da ikinci albümünü çıkarmıştır. İkinci albümünün ismi de Yolun açık olsun’dur. Albümleri: 2005 Ferhat Göçer, Yolun Açık Olsun, Çok Sevdim İkimizi, Biz Aşkımıza Bakalım, Seni Sevmeye Aşığım, Kalbe Kiralık Aşklar, Sığmıyorsun Geceye ve Zamana, Düştüm Ben Yollara, Sarıyer marşı- single, Catwork Engineers feat Yalan Dünya single’dir. Ayrıca son parçası da beğenilerek dinlenen şarkıcı aynı zamanda doktorluk mesleğini de gerçekleştirmektedir.

Lafı uzatmadan sizi bu harika şarkı ile baş başa bırakalım. 🙂


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.