Müzik indirmenin en tatlı hali

Eypio’dan Yeni Şarkı: Gömün Beni Çukura

Eypio’dan Yeni Şarkı: Gömün Beni Çukura

Youtube üzerinde 22 milyonluk dinlenme sayısına ulaşmış olan Gömün Beni Çukura şarkısı hip-hop, rap tarzında sayılabilecek olan bir parçadır. Eypio’nun söz ve yorumunu kattığı bu parça beğenilerek dinlenen dizi müzikleri arasında gelmektedir. Klibinde diziden de sahnelere yer veren Eypio, son dönemlerde en çok sevilen şarkıcılar arasında gelmeye başlamıştır. Farklı yoruma sahip olan şarkıcının Burak King ile birlikte yapmış olduğu Günah Benim adlı şarkısının da Youtube üzerinden dinlenebileceği görülür. Ayrıca Günah Benim şarkısı da sadece Youtube üzerinden 200 milyon kişi tarafından dinlenmiştir. Siyah beyaz olan klibin de yoğun bir şekilde beğenildiği görülür.

Eypio Kimdir

Son dönemlerde en çok beğenilen rap şarkıcıları içinde sayılan Eypio’nun asıl ismi Abdurrahim Akça’dır. 1983 doğumlu olan şarkıcı asıl Türkmen asıllıdır. Ülkemizde de sevilen rap şarkıcılarından birisi olan Eypio, Kral Çıplak ve Ay Kızım gibi şarkılarına klip de çekmiştir. Son olarak Burak King ile beraber yaptıkları düetten oluşan Günah Benim şarkısı en çok dinlenen parçalarından birisi olmuştur.

Çukur Dizisi

Ay Yapım tarafından oluşturulan Çukur dizisi son dönemlere damga vurmuş olan bir dizidir. Gerek kurgu gerekse de hikayesi olarak en çok beğenilen diziler arasında gelen Çukur, ilk olarak Ekim 2017’de seyirci ile buluşmuştur. Aksiyon ve dram türünde olan dizi bu zamana kadar 1 sezondan oluşmaktadır. Hala devam etmekte olan bir dizi olan Çukur, dizi müzikleri ile de çok beğenilmektedir. Aras Bulut İynemli’nin başrolde olduğu dizinin diğer oyuncuları da tanınan isimlerdir. Dizinin bestecisi Toygar Işıklı’dır ve Çukur’un Dibi adlı dizi müziği de dizinin en çok beğenilen parçaları arasında gelmektedir. Yeni sezon ile tekrar seyirci ile buluşacak olan Çukur, yeni bölümleri ile tekrar ekrana gelecektir.


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.