Müzik indirmenin en tatlı hali

Emre Aydın geri döndü!

Emre Aydın’dan Yeni Single: Beni Vurup Yerde Bırakma

Emre Aydın’ın yeni single olan Beni Vurup Yerde Bırakma şarkısı YouTube üzerinden 25 milyon kişi tarafından dinlenmiş olup pek çok müzik platformunda da yer almaktadır. Müziğin Netd müzik tarafından yayınlanmış olduğu bilinmektedir. Ayrıca müzik 27 Ekim tarihinde yayınlanmıştır.

Emre Aydın Kimdir

Emre Aydın 2 Şubat 1981 yılında Isparta’da doğmuş olan Türk şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Emre Aydın genel olarak alternatif Rock ya da pop rock türünde şarkılar üretmektedir. Bununla birlikte bir çok parçasını da kendisinin yazdığı bilinir. Isparta’da doğmuş olan şarkıcı 2003 yılında gündemde olmaya başlamış ve günümüzde de geniş kitleler tarafından beğenilerek dinlenmiştir. Bununla birlikte gitar piyano ve ney gibi pek çok müzik aletini de çalabilmektedir. Aynı zamanda yönetmenliği de bulunmaktadır. Öncelikle müzik hayatına canlı müzikler ile başlayan ve genellikle barlarda çalan şarkıcı bir yarışmada 1. olarak kendini daha da duyurmuştur. Bununla birlikte kendini duyulmasıyla müzik hayatına daha hızlı bir şekilde yer vermiştir.

Emre Aydın’ın Albümleri

Emre Aydın ilk olarak Altıncı Cadde albümüyle tanınmış sonrasında 2006 yılında Afili Yalnızlık ile müzik platformlarında zirveye oturmuştur. 2010 yılında Kağıt Evler, 2012 Beni Biraz Böyle Hatırla, 2013 Eylül Geldi Sonra, 2016 Ölünmüyor, 2016 Sen Beni Unutamazsın albümleri de peşpeşe yayınlanan albümler arasındadır. Pek çok ödülü kazanan Emre Aydın ilk ödülünü İstanbul FM ödüllerinde en iyi çıkış yapan sanatçı ile kazanmış sonrasında Blue Jean dergisi ve Dream dergisi gibi dergilerde de ödüller almıştır. Son olarak 2014 yılında İstanbul FM altın ödüllerinde en iyi Rock alternatif solist ödülünü kazanmıştır. Günümüzde de beğenilerek dinlenen şarkıcılar arasında gelmektedir.

EMRE Aydının bu harika şarkısı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Keyifli dinlemeler 🙂


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.