Müzik indirmenin en tatlı hali

Çukur Dizisi Müzikleri İndir ve Dinle

Çukur Dizisi Müzikleri

Son günlerde beğenilerek izlenen Çukur dizisi müzikleri ile de birlikte beğenilen şarkıları beraberinde getirmekte. Genel olarak müziklerinin Toygar Işıklı gibi ünlü olan bir bestecinin müziklerinden oluşmasından dolayı beğenilen dizi müzikleri farklı türde ritimlere sahip olmasından dolayı da kişilerin tercihleri arasına girmektedir. Bununla birlikte Toygar Işıklı’nın haricinde Eypio’nun Gömün Beni Çukura şarkısı da en çok dinlenen Çukur dizisinin müziği olmaktadır. Dijital olan müzik platformlarında çok kısa bir süre sonra bir milyondan fazla dinlenmesi genel olarak müzikleri ne kadar çok beğenildiğini de ortaya çıkarmaktadır. Sitemiz sayesinde çukur dizi müziklerini indirmek de oldukça kolaydır. Çok kısa bir süre içerisinde istenilen tüm parçaları elde etmek mümkün olacaktır.

Çukur Oyuncu Kadrosu

Çukur dizisinin oyuncuları genel olarak çok bilinen oyunculardan meydana gelmekte. Aras Bulut İynemli dizide Yamaç Koçovalı rolünde iken Dilan Çiçek Deniz ise Sena Koçovalı rolündedir. Sena Koçovalı rolünde olan Dilan Çiçek Deniz, tiyatro eğitimini almış olmasından dolayı çok kısa bir zamanda beğenilerek izlenen oyuncular arasına girmiştir. Ercan Kesal ise Nuri Bilge Ceylan’ın da pek çok filminde senarist ve oyuncu olmuştur. Bununla birlikte çok başarılı bir oyuncu olmasından dolayı dizide de İdris Koçovalı karakterini oynamaktadır. Perihan Savaş’ın da dizide yer alması dizinin beğenilen oyuncu kadrosuna sahip olmasını sağlar. Diğer oyuncular arasında Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstengil, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Nebil Sayın gibi kişiler yer almaktadır. Dizinin genel olarak İstanbul’da kimi zaman da bazı sahnelerinin Paris’te çekildiği bilinmektedir.

Çukur Dizisinin Konusu

Çukur dizisinin ismi mahalle isminden gelmektedir. Dizide belalı olan bir mahallede yani Çukur’da geçen konu, karakterlerin üzerinde dönmesini sağlamaktadır.

Çukur dizisi şarkılarını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tüm şarkılara ulaşabilirsiniz

Çukur dizisi müzikleri indir


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/search?part=snippet&maxResults=20&relatedToVideoId=&type=video&key=AIzaSyDItRdwb4KXiEpb54RLvXSXmjeF4XwLJDw&part=snippet): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /home/kirazmp3/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-10.php on line 268

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.