Müzik indirmenin en tatlı hali

Ayben’den Yeni Albüm: Başkan

Ayben’den Yeni Albüm: Başkan

Rap müziğinde kadın şarkıcılar arasında en çok bilinen ve Ceza sayesinde kendini daha çok tanışmış olan Ayben yeni bir şarkı çıkardı. Başkan ismini verdiği şarkı 3 Kasım tarihinde Base mode Rechords tarafından yayınlandı. Şimdiden 4,5 milyon kişi tarafından dinlenen şarkı Ayben severler tarafından da oldukça olumlu yorumlara sahip. Ayrıca klibin Atıf Ülkü tarafından yönetildiği de klip içinde gösterilmektedir. Klibin de eğlenceli olması yönü ile şarkının daha çok sevildiği, yapılan yorumlar tarafından öğrenilebilmektedir.
Şarkının pek çok yerden dinlenmesi de mümkündür. Sitemizde sizler için Ayben’in yeni şarkısını da bulundurmaktayız. Bununla birlikte klip için genellikle Youtube üzerinden dinleme yapılabilmektedir. İndirmeden dinlenmek istenirse de Spotify ya da Soundcloud gibi müzik platformlarından kolay bir şekilde dinlenebilmektedir. Ayrıca indirmek istenirse de Youtube müzik indir seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde indirilebilmektedir.

Ayben Kimdir

Ayben Ceza tarafından tanınmış olan ve rap müziğe de oldukça küçük yaşlarından beri ilgi duyan kadın şarkıcıdır. Tam adı Ayben Özçalkan Ülkü olan şarkıcı 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk profesyonel kaydı Yüz Yüze isimli şarkıdır. Ceza sayesinde tanınması da daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamıştır.

Ayben Sensin O Albümü

İlk albümü Sensin o adıyla müzik severler tarafından oldukça beğenilmiştir. Ceza abisi olduğu için fazla kitleye ulaşması da bu sayede daha kolay olmuştur. YouTube üzerinde ya da diğer müzik platformlarında oldukça beğenilen şarkıları yayınlanmaktadır. Ayrıca son albümü Sensin o 2005 yılında yayınlanmış ve bu albüme Ceza, Fuat Ergin, Killa Hakan gibi çok ünlü rap sanatçıları destek olmuştur. Ayrıca albümde sadece rap şarkılar değil rock şarkılar da yer almıştır. Albümüne toplamda 19 parçanın yer aldığı bilinmektedir.

Lafı uzatmadan Rapin kraliçesi Ayben’den başkan ile sizi baş başa bırakalım 🙂


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.