Müzik indirmenin en tatlı hali

Aleyna Tilki Altın Kelebek Ödüllerinde Coştu!

Altın Kelebek’te Aleyna Tilki’den Canlı Performans

Hürriyet gazetesinin Kelebek ekinin vermiş olduğu Altın Kelebek Ödülleri her sene olduğu gibi bu sene de damgasını vuran performanslar ev sahipliği yapmıştır. Aleyna Tilki’nin 44. Altın Kelebek’in düzenlendiği bu sene de Allı Turnam performansı ile birlikte sevenleri tarafından yoğun bir ilgiyle dinlenmiştir. Altın Kelebek’in 2016 yılında 43.sünün düzenlenmiş olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte pek çok ödüle de ev sahipliği yapan Altın Kelebek, Aleyna Tilki nin performansı ile sevenleri tarafından dinlenmesini sağlamıştır. Aleyna Tilki son dönemlerde kendini yoğun bir şekilde tanıtan ve gösteren şarkıcıdır. Sen Olsan Bari şarkısı ile birlikte de pek çok kişi tarafından iyi bir şekilde dinlenme imkanı bulmuştur.

Aleyna Tilki Kimdir

Aleyna Tilki 28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelmiş olan bir ses sanatçısıdır. İlk olarak 2016 yılında Cevapsız Çınlama ile birlikte geniş kitlelere yayılmıştır. Pop tarzında şarkıları olan Aleyna Tilki günümüzde de Emrah Karaduman ile birlikte çalışmaktadır.
Yetenek Sizsiniz Türkiye’de ilk olarak televizyonlara gelen Aleyna Tilki 2016’da ilk single’ını yaptı. Bununla birlikte Türkiye’de en çok izlenen videolar arasında yer almıştır. 300 milyondan fazla izlenmesi Aleyna Tilki’nin en çok bilinen şarkıcılardan birisi haline gelmesini sağlamıştır. Ayrıca en çok izlenen Türkçe şarkı klibi ünvanına sahiptir. 2017 yılında da ilk solo single’ı olan Sen Olsan yayınlamış ve listede bir numaraya yükselmiştir.

Aleyna Tilki Son Albümü

Aleyna Tilki yaşından dolayı gündemde oturan bir kişi olmaktadır. Bununla birlikte ailesinin de desteği ile birlikte en son 2017 yılında single çıkarmıştır. Sen Olsan Bari ismini verdiği single’ı da diğer şarkıları gibi oldukça fazla dinlenmiştir. Sevenleri tarafından yeni singleleri ve albümleri beklenmektedir.

Sizi Aleyna Tilkinin Bu özel geceye özel söylediği canlı müzik ile baş başa bırakıyorum

 


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.