Müzik indirmenin en tatlı hali

Ahmet Şafak Yorumuyla: Vay Delikanlı Gönlüm Vay

Ahmet Şafak Yorumuyla: Vay Delikanlı Gönlüm Vay

Son dönemlerde herkesin dilinde olan şarkıyı Ahmet Şafak yorumu ile internet üzerinde görmek de mümkün. Farklı kişiler tarafından da seslendirilen şarkının remix yorumları da müzik platformlarında yer almaktadır. Tekno müzik ile oluşturulan remixlerin de en az Ahmet Şafak’ın yorumu kadar dinlediğini söylemek mümkün olacaktır. Ayrıca Ahmet Şafak’ın Vay Delikanlı Gönlüm Vay şarkısının Youtube üzerinden 27 milyon kişi tarafından dinlendiğini de söylemek gerekmektedir.

Aynı şarkının internet üzerinde sosyal medya fenomenleri arasında olan Veysel Mutlu’nun da seslendirdiği görülebilmektedir. Beyaz Show gibi programlara da katılmış olan Veysel Mutlu’nun bu şarkısı trend videolar listesinde de bir numara olduğu Youtube üzerinde bildirilmiş durumda.

Ahmet Şafak Kimdir?

Ahmet Şafak 1962 İstanbul doğumlu olan bir sanatçıdır. Aslen Rizeli olan sanatçı, Devlet Konservatuarı mezunudur. Genellikle anonim türküleri seslendiren Şafak, albümlerinin çoğunda da anonim türküleri bulundurmuştur. Günümüzde de sevilerek dinlenen sanatçının en son Vay Delikanlı Gönlüm Vay şarkısı ile yeniden gündeme geldiği ve daha çok kişi tarafından da tanındığı söylenebilir. Ayrıca pek çok ödül de alan sanatçı, Azerbaycan’da yaptığı tüm konserlerin gelirini Azerbaycan’ın ordusuna takdim etmiş ve bundan dolayı da Azerbaycan tarafından ‘’Fahri Ferman’’ ödülüne layık görülmüştür. Sanatçının Karabağ sorunu ile ilgili olduğu için bu isimde bir şarkısının da olduğunu söylemek gerekir.

Ahmet Şafak’ın Albümleri

Ahmet Şafak pek çok albüm sahibidir. İlk olarak 1999 yılında albüm çıkarmış ve albümüne Yüreğim Yüreğinle ismini vermiştir. 2000 yılında da Yalnız Kurt isimli bir albüm çıkarmış olan sanatçının en son albümü de 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. Ömürlük Aşk Şerefli Karga adını alan bu albüm de en çok dinlenen albümleri arasındadır.

Şimdi sizi Mandalicanın seslendirdiği Vay delikanlık gönlüm vay şarkısının asıl sahibi ile başbaşa bırakalım 🙂 Keyifli dinlemeler..


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.